ASUS desktop H-S500TE-713700019W
【調貨商品,下單前請先確認貨況】
Quantity Product set quantity
Add to Wishlist
The maximum quantity per submit is 99999
This quantity is invalid, please enter a valid quantity.
Sold Out
Not enough stock.
Your item was not added to your cart.
Not enough stock.
Please adjust your quantity.
{{'products.quick_cart.out_of_number_hint'| translate}}
{{'product.preorder_limit.hint'| translate}}
Limit {{ product.max_order_quantity }} per order.
Only {{ quantityOfStock }} item(s) left.
Please message the shop owner for order details.
Add to Wishlist
Description
Shipping & Payment
Description
作業系統 Windows 11 (64bit)
中央處理器 Intel® Core™ i7-13700 Processor 2.1GHz (30M Cache, up to 5.2GHz, 16 cores)
內建記憶體 16GB DDR4 U-DIMM
3200MHz
顯示卡 UMA
內建硬碟 512GB M.2 NVMe™ PCIe® 4.0 SSD
保固期限 331
(三年保固/到府收送 (免費第一年到府維修)
晶片 Intel® B760 Chipset
前端 I/O Port 1x Headphone;1x MIC in;2x USB 2.0 Type-A;2x USB 3.2 Gen 1 Type-A
體積 17.60 x 39.30 x 38.50 cm
重量 7.70 kg
電源 500W power supply (80+ Bronze, peak 550W)